SPOZNÁVAJ SLOVENSKO

Voľný čas

Aktivity v penzióne Zlatný potok

LETO

VOĽNÝ ČAS V PENZIÓNE ZLATNÝ POTOK:

  • Grilovanie v altánkoch priamo pri penzióne
  • Detské ihrisko a detský kútik
  • Požičovňa bicyklov

POĽOVNÍCTVO A RYBÁRSTVO
Ak ste milovníkom poľovačiek alebo rybolovu, vieme Vám počas pobytu zabezpečiť množstvo aktivít spojených s rybolovom a poľovníctvom.

TURISTIKA
Penzión ZLATNÝ POTOK sa nachádza v pohorí Oravských Beskýd, len krôčik ku krásnym výletom na Piľsko, Babiu horu, či do expozície Hviezdoslavova hájovňa. vybrať si z množstva turistických možností Vám rád pomôže personál penziónu.

CYKLOTURISTIKA
Orava je ideálnym miestom pre horskú aj cestnú cyklistiku. penzión Zlatný potok*** Vám ponúka možnosť vyraziť na rôzne potulky v okolí Mútneho.

Turistika na Orave
Zimné športy na Orave
Jazda na koni

ZIMA

V zimnom období

Orava ponúka v zimnom období fantastické podmienky pre fanúšikov zimných športov.

Lyžiari môžu využiť ponuky lyžiarskych stredísk:

Pre bežkárov je tu neobmedzené množstvo krásnych túr z Mútneho lesnými cestami do Oravského Veselého, Sihelného, Novoti ale aj Poľska.

V zime možnosť jazdenia na skútroch.

Ubytovaní hostia u nás, majú 10 % zľavu na lyžovačku v Krušetnici a 15 % zľavový kupón do Aquaparku – Oravíce, v lete aj v zime, obdržia taktiež pri ubytovaní.

Špecialita penziónu - jazda na koni

Priamo v blízkosti penziónu Zlatný Potok
Súčasťou vášho pobytu môže byť prechádzka alebo jazda na koni. V spolupráci s agrodružstvom v Mútnom, hneď vedľa penziónu Zlatný Potok, vám vieme zabezpečiť vychádzku alebo jazdu na koni.
Chcem vedieť viac

Alebo vycestuj do blízkeho okolia

SKI Centrum Krušetnica

SKI Krušetnica Vyžiarsky areál obci Krušetnica, v nadmorskej výške 660 m n. m., sa nachádza menšie lyžiarske stredisko s lyžiarskym svahom dlhým 750 m a štvormiestnou sedačkovou lanovkou. Stredisko ponúka možnosť denného i

SKI Centrum Grúniky – Sihelné

SKI centrum Grúniky - Sihelné Lyžiarske stredisko Grúniky v Sihelnom začalo svoju prvú zimnú sezónu na prelome rokov 2006 a 2007. Nachádza sa na úpätí Oravských Beskýd. Táto poloha strediska spolu s moderným

Jazda na koni v Mútnom

Jazda na koni v Mútnom Súčasťou vášho pobytu môže byť prechádzka alebo jazda na koni. V spolupráci s agrodružstvom v Mútnom, hneď vedľa penziónu Zlatný Potok, vám vieme zabezpečiť vychádzku alebo jazdu na koni.Jazdecký

Hviezdoslavova horáreň pod Babou Horou

Hviezdoslavova horáreň pod Babou Horou Literárna expozícia inštalovaná v budove hájovne pod Babou horou, bola sprístupnená v októbri 1979 v rámci 25. Hviezdoslavovho Kubína. Je to prvé skutočne literárne múzeum na Slovensku, venované dielu